Hawk Uddrejningsværktøj F1-50/ISO30
Hawk
Dette produkt kan kun købes i grupper af 1 stk.
På lager
  • 30 dages returret
  • Dansk kundeservice
  • Levering i hele Danmark
Produktspecifikation
  • Type drejning
    ISO drejning
Produktbeskrivelse
Industriel model til brug i drejebænke, fræsere, søjle- og radialboremaskiner. Leveres i plastkasse komplet med dorn og bomme. Graderingsfoderskala 0,01 mm.
Tekniske data
Diameter hoved 50 mm
Hovedhøjde 62 mm Justerbar
slæde 16 mm Vende
10-125 mm Diameter
på borestangshul 12 mm